Little Known Facts About logu mazgāšana.Logu mazgāšanas eksperti- Anytime Profesionālais Serviss
Central District, Riga, LV-1070, Latvia

Mēs ikdienā apkalpojam privātpersonas, uzņēmumus un valsts iestādes- Jūrmalā,Rīgā un Rīfuel rajonā. Kā arī, regulāri organizējam servisa izbraukumus uz objektiem visā Latvijas teritorijā

Strādājot iekštelpās izmantojam bahilas, strādājam īpaši rūpīgi un uzmanīgi, lai neviena Webīrā ūdens pilīte nenonāktu un Jūsu baltā paklāja, baltajām sienām vai parketa grīdas.

logu mazgātāju pakalpojumi logu mazgāšana logu mazgāšana bez pacēlāj logu mazgāšana bez pacēlāja logu mazgāšana cena Logu mazgāšana Jelgava logu mazgāšana Rīga logu mazgāšana serviss logu mazgāšanas cena logu mazgāšanas pakalpojumi logu mazgāšanas serviss logu tirīšana logu tīrīšana sadzīves pakalpojumi logu mazgāšana saimniecības darbi logu mazgāšana Uncategorized

Lai jūs uzzinātu kāda būs logu mazgāšanas cena , tad aicinam jūs zvanīt mums uz tel 28911706 vai sūtīt cenu pieprasījumu uz mūsu mājas lapas sadaļu “cik maksā”. Logu mazgāšana tiek piedāvāta arī brīvdienās.

For example, introducing the next code snippet into HTML tag will help to characterize this Online page accurately in social networking sites:

Riska klase atspoguļo saistību neizpildes varbūtību turpmākajos 12 mēnešos. Visi uzņēmumi ir iedalīti 10 riska klasēs. Kalpo ātrai lēmuma pieņemšanai.

Piedāvājam kvalitatīvi veikt logu un stikla kontrukciju mazgāšanu par saprātīgām cenām. Sadarbojamies kā ar privātpersonām tā arī ar uzņēmumiem.

der nolikt dvieli vai lupatu zem loga, lai liekais šķidrums satecētu uz tiem Go here un nebojātu palodzes virsmu;

three aprīlis, 2018 Ar lielu patiku lasu Tavus rakstus! Ir radies arī jautājums – kā aizvietot veikalā nopērkamo trauku mazgājamo līdzekli ar kaut ko dabīgu, pašgatavotu?

Logu un fasāžu attīrīšanas tehnoloģija no zemes lielā augstuma balstās Gardiner (Lielbritānija) markas look at that īpaši viegli karbona stieņu izmantošanā.

Ātrums. Esam pieslīpējuši mazgāšanas tehniku un darba kultūru objektā tā, lai mēs paveiktu logu mazgāšanas darbus iespējami īsākā laikā.

Kad viss nomazgāts, pārskrienu pāri ar kādu vecu lupatu, lai atbrīvotos no ūdens daudzuma. Mazgāšana ietaupīs tīrīšanas līdzekli, guess slaucīšana – avīzes vai papīrus.

Sūtiet foto izmantojot Whatsapp, vai e-pastu un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Sūtiet foto izmantojot Whatsapp, vai e-pastu un saņemsiet precīzu cenas piedāvājumu nekavējoties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *